ZAKUP I REJESTRACJA SPÓŁKI – KOMPLEKSOWY PAKIET USŁUG

Wielu nowych przedsiębiorców przed podjęciem ostatecznej decyzji o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, zastanawia się czy zakładać spółkę „od podstaw”, czy zdecydować się jednak na kupienie gotowego podmiotu gospodarczego. Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, gdyż jest to kwestia bardzo indywidualna.

Zakładanie spółki krok po kroku jest bardzo czasochłonne, a także wymagające biegłej znajomości obowiązujących norm oraz przepisów prawnych. Opcja ta wiążę się jednak ze znacznie niższymi kosztami, aczkolwiek proces rejestracyjny trwa bardzo długo (około 3-4 tygodni).

Z drugiej jednak strony, zakup gotowego podmiotu jest droższy, ale pozwala nabyć spółkę i rozpocząć działalność w zaledwie 1-2 dni. Rozwiązanie to pozwala uniknąć licznych formalności oraz stosu dokumentów, które należy skompletować. Gotowe spółki posiadają komplet dokumentów, które już na starcie dają przedsiębiorcy wiele możliwości.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży gotowych spółek, jesteśmy świadomi licznych korzyści, jakie odczuć może przedsiębiorca po zakupie gotowego podmiotu. Dajemy gwarancję zadowolenia oraz notarialne potwierdzenie, iż dana spółka nie posiada zadłużeń. Działamy po to, aby uprościć osobom przedsiębiorczym start w biznesie. Oferujemy różne gotowe spółki, spośród których każda osoba na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz